Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

У Києві ліквідовано конвертцентр з обігом понад 240 млн. грн.

19.04.2017 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у м. Києві спільно із працівниками прокуратури ліквідували конвертаційний центр, який діяв на території м. Києва та Київської області.

В рамках розслідування кримінального провадження за ч.5 ст.27 та ч.3 ст.212 КК України встановлено групу осіб, які надавали підприємствам реального сектору економіки послуги з конвертації грошових коштів із безготівкової форми в готівку, документального прикриття безтоварних операцій, незаконного формування податкового кредиту та витрат.

Для цього фігуранти придбали та зареєстрували низку транзитних підприємств, яким формували податковий кредит з ПДВ за рахунок придбання фіктивного ліміту на реєстрацію податкових накладних в ЕРПН у СГД – імпортерів, які фактично реалізовували товар за готівку. У подальшому здійснювалася підміна номенклатури придбаних товарів з метою подальшого формування податкового кредиту для замовників. Отримані ж безготівкові кошти перераховувалися на рахунки підконтрольних фіктивних компаній, відкритих у двох комерційних банках, та знімалися готівкою, а потім, разом із підробленими первинними документами, передавалися посадовим особам компаній замовників.

Обіг конвертаційного центру протягом 2015-2016 років склав понад 240 млн. грн.

За результатами 3 санкціонованих обшуків в офісних приміщеннях та за місцями проживання фігурантів вилучено понад 50 тис. грн. готівки, 30 печаток фіктивних компаній, комп’ютерна техніка, засоби зв’язку, 21 банківська картка, чорнова документація, а також оригінали паспортів громадян України, які були вкрадені або втрачені і використовувалися для реєстрації фіктивних підприємств та відкриття рахунків.

З метою відшкодування завданих державі збитків згідно ухвал суду на 8 поточних рахунків та 21 картковий рахунок із залишком коштів майже 248 тис. грн., нерухоме майно та автомобіль накладено арешт.

Організатору конвертцентру повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 статті 212 КК України.

Тривають слідчі дії.