Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

У Києві ліквідовано конвертацій центр з обіг понад 90 млн. грн.

21.04.2017 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у м. Києві спільно із працівниками прокуратури ліквідували конвертаційний центр, який протягом 2016-2017 рр. про конвертував понад 90 млн. грн.

В рамках розслідування кримінального провадження за ч.5 ст.27 та ч. 3 ст. 212 КК України встановлено групу осіб, які зареєстрували низку фіктивних підприємств з метою надання послуг з конвертації грошових коштів із безготівкової форми в готівкову, документального прикриття безтоварних операцій та незаконного формування податкового кредиту підприємствам реального сектору економіки переважно з м. Києва та інших регіонів України.

Безготівкові грошові кошти, перераховані реально діючими підприємствами на рахунки транзитно-конвертаційних СГД за нібито надані послуги та поставлені товари, знімалися учасниками конвертцентру через касу комерційного банку. У подальшому готівку та підроблені первинні документи передавали замовникам за винагороду в 11-13%.

Загальний обсяг проконвертованих грошових коштів за 2016-2017 рр. із використанням реквізитів транзитно-конвертаційних підприємств склав понад 90 млн. гривень.

За результатами обшуків, проведених за місцями проживання та в автомобілях організаторів вилучено 230,5 тис. грн. готівкою, 11 печаток фіктивних СГД, комп’ютерну техніку, банківські картки, чекові книжки, первинну бухгалтерську документацію транзитних та фіктивних СГД, їх чорнові записи.

На рахунки фіктивних підприємств у одному із комерційних банків із залишком коштів у сумі понад 945,5 тис. грн. накладено арешт.

Тривають слідчі дії.