Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

На Київщині ліквідовано підпільний цех з виготовлення фальсифікованого алкоголю. Вилучено товарів більш, ніж на 3,3 млн. грн.

21.04.2017 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у м. Києві спільно із податковою міліцією ГУ ДФС у Київській області під процесуальним керівництвом прокуратури ліквідували підпільний цех з виробництва фальсифікованих алкогольних напоїв.

В рамках розслідування кримінального провадження за ч.3 ст.204 та КК України встановлено, що в одному з районних центрів Київської області в орендованих приміщеннях, які перебувають у комунальній власності, 39-ти річний зловмисник організував незаконне виробництво лікеро-горілчаних виробів, шляхом змішування, з використанням спеціалізованого обладнання, спирту з водою і харчовими добавками.

В результаті проведених заходів вилучено майже 10 тис. літрів спирту, понад 4,5 тис. літрів фальсифікованого алкоголю, а також обладнання та два автомобілі, які використовувалися в незаконній діяльності. Загальна вартість вилучених ТМЦ складає понад 3,3 млн. грн.

Тривають слідчі дії.

Фотоматеріали по темі

/
  • На Київщині ліквідовано підпільний цех з виготовлення фальсифікованого алкоголю. Вилучено товарів більш, ніж на 3,3 млн. грн.