Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

У Житомирській області викрито схему формування незаконного податкового кредиту підприємствам реального сектору економіки

21.04.2017 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Житомирській області розкрили схему незаконного формування податкового кредиту підприємствам реального сектору економіки.

В рамках розслідування кримінального провадження за ч.3 ст.212 КК України встановлено посадових осіб двох підприємств, яків в період 2014 - 2015 рр. незаконно сформували податковий кредит з ПДВ на 3,2 млн. грн., відобразивши в бухгалтерському та податковому обліку операції з придбання ТМЦ у фіктивних підприємств, що призвело до ухилення від сплати податків.

Як показала подальша перевірка, зловмисники купували за готівку запчастини до спецтехніки, документально відображаючи їх покупку у фіктивних підприємств, які входять до складу конвертаційного центру. Надалі зазначену продукцію продавали реально діючим підприємствам.

В результаті незаконної діяльності, було незаконно сформовано податковий кредит з ПДВ 10 підприємствам реального сектору економіки на суму понад 30 млн. грн.

За результатами проведених в Дніпропетровській і Житомирській областях 15 обшуків було вилучено 118 печаток фіктивних підприємств, 9 факсиміле, комп'ютерну техніку, бухгалтерську і чорнову документацію, банківські картки, а також майже 28 тис. грн. готівкою.

Тривають слідчі дії.