Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

У Дніпрі ліквідовано крупний цех, де незаконно виробляли пальне

21.04.2017 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Дніпропетровській області припинили діяльність підпільного цеху з незаконного виробництва пально-мастильних матеріалів.

В рамках проведення операції "Акциз-2017" та розслідування кримінального провадження за ч. 2 ст. 204 КК України встановлено, що посадові особи підприємства, яке займається роздрібною торгівлею паливом, організували роботу підпільного цеху з незаконного виготовлення бензину та дизельного пального. Виробництво ПММ здійснювалося шляхом змішування газового концентрату з компонентами автомобільного палива і присадками для підвищення октанового числа. Потім ПММ реалізовували на автозаправних станціях.

Підпільний цех являв собою огороджену промислову територію площею понад тисячу квадратних метрів, яка цілодобово охоронялася. По периметру і на території здійснювалося відеоспостереження. На території було розташоване обладнання для повного циклу виготовлення нафтопродуктів.

Наразі встановлено компанії, у яких закуповували компоненти для виготовлення пального, а також фірми, які перевозили сировину та пально-мастильні матеріали.

В результаті обшуків, проведених в Дніпрі і Дніпропетровській області за місцями виготовлення та реалізації пального вилучено понад 16 тис. літрів бензину і дизельного пального, обладнання, яке використовувалося в незаконній діяльності, чорнові записи, бухгалтерську і фінансово-господарську документацію та печатку. Загальна вартість вилученого становить понад 2,4 млн. грн.

Вилучені ТМЦ передано на відповідальне зберігання. Встановлюється повне коло осіб, причетних до незаконної діяльності.

Фотоматеріали по темі

/
  • У Дніпрі ліквідовано крупний цех, де незаконно виробляли пальне