Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

На Харківщині зупинено спробу псевдоекспорту крупної партії лічильників, які насправді везли у Донецьк

25.04.2017 -

Співробітники податкової міліції та УВБ ГУ ДФС у Харківській області спільно із прикордонниками зупинили спробу псевдоекспорту крупної партії лічильників із заниженням їх митної вартості, які насправді планували доставити на тимчасово непідконтрольні території до м. Донецьк.

В рамках проведення операції «Рубіж - 2017» на пропускному пункті "Гоптівка" під час перетину Державного кордону України у бік Російської Федерації було затримано вантажний автомобіль "Вольво" під управлінням жителя Макіївки.

Під час огляду в автомобілі виявлено 360 коробок з лічильниками, які відповідно до наданих митних документів, експортуються київською компанією до Кіпру.

Однак, як показала перевірка, всупереч відомостям зазначеним у документах, товар прямує до тимчасово непідконтрольної території, а саме - у м. Донецьк. Окрім того, встановлено заниження митної вартості лічильників, яка задекларована у сумі, еквівалентній 2,4 млн. грн., хоча їх реальна вартість, згідно інформації виробника, на 1,4 млн. грн. дорожче.

За результатами проведених заходів вилучено вантажний автомобіль «Вольво» із причіпом, загальною орієнтовною вартістю 945 тис. грн. та партію лічильників орієнтовною вартістю 3,8 млн.грн.

За даним фактом до ЄРДР внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст.212 КК України.

Тривають слідчі дії.