Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Податковою міліцією вилучено аудіотехніки відомих брендів, незаконно ввезеної на територію України, майже на 300,6 млн. грн.

03.05.2017 -

Співробітники податкової міліції Офісу великих платників вилучили майже 20,6 тис. одиниць аудіотехніки відомих світових брендів, яка була незаконно ввезена та продавалась на території України.

В рамках проведення операції «Рубіж-2017» та розслідування кримінального провадження за ч.3 ст.212 КК України встановлено групу компаній, посадові особи яких незаконно ввозили через митний кордон України та реалізовували на внутрішньому ринку аудіо- та відеотехніку відомої торгівельної марки. Такі дії дали їм змогу ухилитися від сплати 9,4 млн. грн. податків.

На підставі ухвал суду в 11 населених пунктах України проведено 31 обшук офісних та складських приміщень, а також мережі магазинів вказаної групи компаній, за результатами яких вилучено майже 20,6 тис. одиниць аудіотехніки відомих світових брендів в асортименті орієнтовною вартістю майже 300,6 млн. грн., 794 тис. гривень, 7,6 тис. доларів США та 3,8 тис. євро готівкою, 12 печаток, 12 ноутбуків, 3 системні блоки, 24 електронні носії інформації, 4 моноблоки, систему відео спостереження та бухгалтерську документацію.

Вилучені ТМЦ знаходяться під охороною працівників податкової міліції, наразі вирішується питання про накладення на них арешту.