Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Податковою міліцією вилучено незаконно ввезену в Україну аудіотехніку загальною вартістю понад 300 тис. гривень

13.05.2017 -

Податковою міліцією Офісу великих платників ДФС у рамках розслідування кримінального провадження, порушеного за ч.3 ст. 212 КК України, вилучено аудіотехніку однієї з торгових марок на загальну суму 300,6 тис. гривень.

Протиправні дії порушників були виявлені у рамках операції «Рубіж-2017», яка проводиться на всій території України працівниками податкової міліції ДФС. Як з’ясувалося, службові особи одного з товариств з обмеженою відповідальністю незаконно ввезли на територію України аудіотехніку на загальну суму 9,4 млн. грн. Незаконно ввезений товар призначався для продажу на території України через роздрібну мережу магазинів.

Для упередження протиправної діяльності було проведено низку обшуків за місцями розташування офісних та складських приміщень правопорушників та їх контрагентів, а також в магазинах, де реалізовувався товар.

За результатами обшуків вилучено майже 20,5 тис. одиниць аудіотехніки на загальну суму 300,6 тис. грн., 12 печаток СГД, 3 системних блоки,  12 ноутбуків, 2 флеш-носії, 22 жорстких диски, 4 моноблоки, 1 систему відеоспостереження, бухгалтерські документи та різноманітні чорнові записи, що підтверджують злочинну діяльність.

Крім того вилучено грошові кошти  у загальному еквівалентів на суму 1,1 млн. грн. (794 250 грн., 7 640 доларів США, 3 800 ЕВРО).

Для можливого подальшого забезпечення погашення завданих державі збитків відповідно до ухвал суду на частину товару загальною вартістю 256 тис. грн. та на 6 печаток (штампів) СГД  вже накладено арешт

Досудове розслідування триває.