Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

На Львівщині ліквідовано конвертаційний центр з обігом майже 72 млн. грн.

22.05.2017 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Львівській області припинили діяльність конвертаційного центру, який проконвертував майже 72 млн. грн.

В рамках розслідування кримінального провадження за ч.3 ст.212 КК України встановлено групу осіб, які протягом 2016 р. – квітня 2017 р. надавали послуги підприємствам реального сектору економіки Львівської області з формування незаконного податкового кредиту та переведення безготівкових коштів у готівку.

З метою прикриття своєї незаконної діяльності фігуранти придбали, створили та зареєстрували на себе особисто і підставних осіб низку фіктивних і транзитних компаній, на рахунки яких надходили безготівкові кошти в основному за придбання будматеріалів та виконання робіт. В подальшому кошти знімались організаторами як безпроцентна позика на зворотній основі в касі відділення одного із комерційних банків, та передавались замовникам послуг за винагороду у розмірі 6-12% та 12-17%.

Протягом 2016 р. – квітня 2017 р. загальна сума проконвертованих коштів склала майже 72 млн. грн.

За результатами 9 санкціонованих обшуків, проведених в офісних приміщеннях, автомобілі та за місцями проживання фігурантів, виявлено і вилучено 448 тис. гривень готівкою, 12 печаток, комп’ютерну техніку, флеш носії, мобільні телефони, чисті бланки з печатками, чекові книжки, бухгалтерську документацію та чорнові записи.

На банківських рахунках СПД, що входили до складу центру, заблоковано 200 тис. грн.

Тривають слідчі дії.

Фотоматеріали по темі

/
  • На Львівщині ліквідовано конвертаційний центр з обігом майже 72 млн. грн.