Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Викрито схему незаконного імпорту в країну різних груп товарів

16.06.2017 -

Співробітники податкової міліції Офісу великих платників розкрили схему незаконного імпорту різних груп товарів.

В рамках проведення операції «Рубіж-2017» та розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 212 КК України стосовно посадових осіб компанії, що займається неспеціалізованою оптовою торгівлею, які під час придбання імпортованих товарів у фіктивних підприємств ухилилися від сплати понад 4,1 млн. грн. податків, було викрито незаконну діяльність низки підприємств, що здійснювали підміну товарних позицій при їх реалізації.

Окрім того, вказані компанії надавали послуги, пов'язані з ввезенням та митним оформленням на території України різних груп товарів з Китаю, Туреччини та Пакистану. При цьому в митні органи подавалася недостовірна і неповна інформація про вид товарів, що імпортуються, а також застосовувалася мінімальна процентна ставка, що впливало на зменшення митних платежів.

Зокрема, від імені одного з таких фіктивних підприємств було подано декларацію про ввезення більше 42,4 тис. одиниць господарських товарів на загальну задекларовану суму понад 245 тис. грн.

В результаті обшуку контейнера, який знаходився на території порту в Одесі, було виявлено та вилучено понад 42,6 тис. одиниць зазначених товарів фактичною вартістю понад 4 млн. грн.

Розслідування кримінального провадження триває.

Фотоматеріали по темі

/
  • Викрито схему незаконного імпорту в країну різних груп товарів