Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Ліквідовано конвертаційний центр з оборотом 156 млн. грн.

19.06.2017 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у м. Києві спільно з прокуратурою викрили конвертаційний центр і припинили незаконну діяльність з обміну валют.

В рамках розслідування кримінального провадження за   ч. 2 ст. 205, ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 212 КК України було встановлено групу осіб, які надавали підприємствам реального сектору економіки незаконні послуги з формування податкового кредиту та переведення безготівкових коштів у готівку.

Для прикриття своєї незаконної діяльності зловмисники створили і придбали корпоративні права 15 фіктивних підприємств. На їх рахунку компанії реального сектору економіки перераховували грошові кошти нібито за придбані товари і послуги. Надалі кошти знімалися готівкою та, за винятком 10 - 12,5%, разом з підробленими первинними документами передавалися замовникам - посадовим особам підприємств реального сектору економіки.

Загальний обсяг проконвертованих грошових коштів за 2015-2017 р.р. склав 156 млн. грн.

Крім того, було встановлено, що організатори конвертаційного центру здійснюють операції з обміну валют без державної реєстрації та відображення обсягів таких операцій в податковому обліку.

В результаті 12 проведених обшуків було виявлено та вилучено понад 20,5 млн. грн. у національній та іноземній валюті, комп'ютерну техніку, 12 печаток підприємств, 66 банківських карт, чорнові записи та фінансово - господарські документи, а також пістолет Glock 17 без будь-яких документів.

Розслідування кримінального провадження триває.

Фотоматеріали по темі

/
  • Ліквідовано конвертаційний центр з оборотом 156 млн. грн.