Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Викрито керівників компанії, які ухилилися від сплати податків та вилучено товарів майже на 42 млн. грн.

03.08.2017 -

Співробітники податкової міліції Офісу великих платників податків під процесуальним керівництвом Генеральної прокуратури викрили керівників сільськогосподарської компанії, які ухилилися від сплати майже 6,5 млн. грн. при закупівлі аміачної селітри.

В рамках розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 212 КК України встановлено, що службові особи однієї із компаній Київщини, яка займається оптовою торгівлею зерном, необробленим тютюном, насінням i кормами для тварин, протягом листопада-грудня 2015 року оформили фінансово-господарські операції з придбання аміачної селітри з низкою фіктивних підприємств.

Внаслідок таких дій фігуранти ухилились від майже 6,5 млн. грн.

Як показала перевірка, насправді селітру закуповували у підприємства-нерезидента Російської Федерації для подальшого продажу та добавки у мінеральні хімічні добрива, що використовуються у сільському господарстві.

На підставі ухвал суду проведено 34 обшуки в складських та офісних приміщеннях та на земельних ділянках які використовуються компанією – фігурантом у Вінницькій, Волинській, Київській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Сумській, Херсонській, Хмельницькій та Черкаській областях.

За результатами обшуків вилучено та передано на відповідальне зберігання документи фінансово-господарської діяльності, чорнові записи, комп’ютерну техніку, більше 4,8 тонни аміачної селітри та майже 310 тонн добрив, загальною вартістю більше 41,7 млн. грн.

Тривають слідчі дії.

Фотоматеріали по темі

/
  • Викрито керівників компанії, які ухилилися від сплати податків та вилучено товарів майже на 42 млн. грн.