Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

На Волині податківці розкрили схему з незаконного імпорту тканини і одягу

08.08.2017 -

У Волинській області співробітники податкової міліції спільно з обласною прокуратурою викрили схему незаконного імпорту тканин і одягу.

У ході розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) КК, було встановлено, що посадові особи компанії при здійсненні імпорту зазначених товарів, подавали до митних органів підроблені документи з недостовірними відомостями щодо їх кількості та вартості. Внаслідок таких дій бюджету було завдано значних збитків у вигляді несплачених митних платежів.

Крім того, на підприємстві здійснювалося власне виробництво одягу, яке в подальшому маркувалось торговими марками країн Євросоюзу.

За результатами п'яти обшуків, проведених за місцем проживання фігурантів розслідування, а також в офісних, складських та виробничих приміщеннях, було вилучено тканину, білизну, дитячий та спортивний одяг на суму понад сім мільйонів гривень, печатки підприємства, комп'ютерну техніку, фінансово – господарські документи та чорнові записи, кредитні картки.

Також вилучено значну кількість етикеток і штрих-кодів торгових марок країн ЄС, якими маркувалась вироблена продукція і товари, що імпортувалися.

Тривають слідчі дії.