Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Київські податківці ліквідували конверт-центр з обігом 120 мільйонів гривень

09.08.2017 -

У Києві співробітники податкової міліції спільно з Генеральною прокуратурою ліквідували конвертаційний центр з обігом понад 120 мільйонів гривень.

У ході розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів) КК, було встановлено групу осіб, які надавали підприємствам реального сектору економіки послуги з мінімізації податкових зобов'язань, переведення безготівкових коштів у готівку та сприяння у здійсненні операцій з імпорту товарів на територію України за заниженою митною вартістю.

Для прикриття своєї незаконної діяльності зловмисники створили та придбали корпоративні права низки транзитних і фіктивних підприємств. Податковий кредит формувався за рахунок придбання фіктивного ліміту на реєстрацію податкових накладних у компаній-імпортерів, які фактично реалізують імпортовану продукцію за готівку. У подальшому зловмисники здійснювали підмін номенклатури товарів для формування податкового кредиту з ПДВ для підприємств - вигодонабувачів.

Як з’ясувалося під час перевірки, здійснення фінансових операцій з використанням зазначених транзитних компаній проводилося з Донецька, який знаходиться на тимчасово непідконтрольній території.

У результаті проведених 13 обшуків було вилучено понад 34,1 мільйона гривень готівкою в національній та іноземній валюті та 113 печаток компаній – нерезидентів та підприємств – імпортерів. Також накладено арешт на 18 поточних банківських рахунків, на яких заблоковано 5,8 мільйона гривень.

Наразі розслідування кримінального провадження триває.