Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

У Миколаївській області податківці ліквідували три АЗС, на якій продавалося незаконно ввезене в країну і розбавлене паливо

09.08.2017 -

У Миколаївській області співробітники податкової міліції спільно з прикордонниками під процесуальним керівництвом обласної прокуратури ліквідували три незаконні автозаправки та вилучили з незаконного обігу близько 60 тонн дизельного пального.

У ході операцій "Акциз-2017", "Рубіж-2017" і розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) КК, було встановлено, що на території одного з районних центрів області здійснюється незаконне зберігання і реалізація пального, яке було ввезено в країну поза митним контролем. Крім того, для збільшення обсягів пального зловмисники розбавляли його.

У результаті трьох обшуків, проведених на нафтобазі і двох заправках, було вилучено 60 тонн дизельного пального вартістю 1,38 млн. грн., а також обладнання, яке використовувалося у незаконній діяльності. Загальна вартість вилученого становить майже два мільйони гривень.

Наразі слідчі дії тривають.