Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

На Херсонщині припинено незаконне вирощування тютюну, з якого виготовлялися фальсифіковані цигарки

10.08.2017 -

У Херсонській області співробітники податкової міліції припинили незаконне вирощування і продаж тютюну, який використовувався для виробництва фальсифікованих тютюнових виробів.

У ході операції «Акциз-2017» і розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) КК, було встановлено групу осіб, які на одній з ферм незаконно зберігали вирощений в Херсонській області тютюн.

Надалі сировина тютюну перероблялася і продавалася на адресу підпільних виробництв, на яких виготовлялися фальсифіковані цигарки під виглядом відомих торгових марок. При цьому вирощування та реалізація сировини тютюну здійснювався без отримання відповідних дозвільних документів і без відображення операцій у податковій та бухгалтерській звітності. Продаж здійснювався через Інтернет з використанням поштових служб доставки.

У результаті проведеного обшуку було вилучено 24,8 тонни сировини тютюну вартістю 3,2 мільйона гривень, а також обладнання для її переробки і зберігання. Загальна вартість вилученого становить 3,5 мільйона гривень.

Наразі слідчі дії тривають.