Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

У Херсоні ліквідовано схему незаконного розповсюдження алкогольного фальсифікату

14.09.2017 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Херсонькій області спільно із працівниками Нацполіції ліквідували схему незаконного розповсюдження алкогольного фальсифікату, яка працювала як на території Херсонської області, так і по території України.

В рамках проведення операцій «Акциз-2017» та розслідування кримінального провадження за ч.1 ст.199 КК України встановлено, що службові особи одного із Херсонських підприємств організували незаконне розповсюдження фальсифікованих алкогольних напоїв через мережу реалізаторів на території Херсонської області, а також шляхом розміщення оголошень в Інтернет-мережі та з використанням служб доставки по всій Україні.

За результатами обшуку, проведеного у місці незаконного зберігання фальсифікату, вилучено та передано на відповідальне зберігання 12 540 літрів алкогольних напоїв, розлитих в десятилітрові ємності (бег-ін-бокси), на яких відсутнє будь - яке маркування, орієнтовною вартістю 1 млн. 755 тис. грн.

Тривають слідчі дії.