Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

На Волині припинено діяльність підпільного цеху, що виготовляв «елітний» алкоголь

14.09.2017 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Волинській області припинили діяльність підпільного цеху, де виготовляли продукцію, брендовану під елітні алкогольні напої.

В рамках проведення операцій «Акциз-2017» та розслідування кримінального провадження за ч.3 ст.204 КК України встановлено, що на території Луцька працює підпільний цех з виробництва фальсифікованого алкоголю, де масово виготовляють елітні алкогольні напої.

За результатами вжитих заходів вилучено та передано на відповідальне зберігання 300 дал готової алкогольної продукції (текіла, самбука, абсент, ром, віскі тощо) орієнтовною вартістю 900 тис.грн., спеціалізоване обладнання, що забезпечувало масове виробництво фальсифікату, рідину з характерним запахом спирту, порожні скляні пляшки, корки, шланги, лійки, спиртометри, електричні насоси, комп’ютерну техніку, етикетки, хімічні добавки (ароматизатори), загальною вартістю понад 200 тис.грн.

Тривають слідчі дії.

Фотоматеріали по темі

/
  • На Волині припинено діяльність підпільного цеху, що виготовляв «елітний» алкоголь