Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

На Сумщині з незаконного обігу вилучено партію технічного спирту на 7,2 млн. грн., з якого планували виготовляти алкоголь

14.09.2017 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Сумській області під процесуальним керівництвом прокуратури припинили виробництво технічного спирту, з якого в подальшому планували виготовляти алкогольні напої.

В рамках проведення операцій «Акциз-2017» викрито групу осіб, які закупляли концентрат протиобліднювальної рідини (автомобільний омивач скла) виробництва Республіки Молдова, промислово очищували технічну сировину сірчаною кислотою, здійснюючи таким чином виготовлення сурогатного спирту. У подальшому вказаний спирт планувалося використовувати для незаконного виготовлення алкогольних напоїв, вживання яких спричинило б настання тяжких наслідків для людей.

За результатами вжитих заходів вилучено 45 тис. літрів рідини з характерним запахом спирту (розфасовані у 5-літрові пластикові ємності), орієнтовною вартістю 7,2 млн. грн. До суду направлено клопотання щодо накладення арешту на вилучені ТМЦ.

За даним фактом до ЄРДР внесено відомості за ч.1 ст.204 КК України.

Тривають слідчі дії.

Фотоматеріали по темі

/
  • На Сумщині з незаконного обігу вилучено партію технічного спирту на 7,2 млн. грн., з якого планували виготовляти алкоголь