Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

На Одещині ліквідовано центр мінімізації митних платежів з обігом понад 120 млн. грн.

20.09.2017 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС в Одеській області припинили діяльність центру мінімізації митних платежів, через який протягом січня – вересня 2017 року проведено операцій на суму більше 120 млн. грн.

В рамках проведення операції «Рубіж-2017» та розслідування кримінального провадження за ч.3 ст.212 КК України встановлено групу осіб, які надавали підприємствам реального сектору економіки послуги з мінімізації митних платежів під час імпорту в Україну з Китаю шин та дисків.

Для забезпечення функціонування вказаної схеми зловмисники зареєстрували низку підконтрольних підприємств-нерезидентів, реквізити яких використовували під час митного оформлення товарів з метою заниження ціни шляхом підміни номенклатури товарів та їх вартості на більш дешеві.

У подальшому імпортований товар реалізовувався за готівку підприємствам-замовникам, а документально оформлявся його продаж фіктивним підприємствам з метою незаконного формування податкового кредиту компаніям, задіяним у схемі.

Обсяг імпорту за 2017 рік проведених через підприємства, які входили до центру мінімізації митних платежів, склав близько 120 млн. грн.

За результатами обшуків, проведених в Києві та Одесі вилучено 4052 автомобільні шини, 222 автомобільні диски, 207 відновлювальних кілець для автомобільних шин, 227 каркасів для автомобільних шин, техніку, за допомогою якої здійснюється відновлення автошин, 12 печаток нерезидентів, 12 печаток резидентів, первинні бухгалтерські документи, комп’ютерні системні блоки, жорсткі диски, ноутбуки, чорнові записи, 165 867 грн. готівкою.

Тривають слідчі дії.

Фотоматеріали по темі

/
  • На Одещині ліквідовано центр мінімізації митних платежів з обігом понад 120 млн. грн.