Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

На Миколаївщині з незаконного обігу вилучено пально-мастильні матеріали, вартістю понад 4 млн. грн.

02.10.2017 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Миколаївській області спільно із прикордонниками під процесуальним керівництвом прокуратури виявили незаконне виробництво та склад пально-мастильних матеріалів та вилучили з незаконного обігу продукції на суму понад 4 млн. грн.

В рамках проведення операцій «Акциз-2017», «Рубіж-2017» та розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст.212 та ч.1 ст. 204 КК України встановлено, що в одному з міст Миколаївської області здійснюється незаконне виготовлення та зберігання з метою збуту та збут незаконно виготовлених ПММ.

За результатами проведених обшуків вилучено та передано на відповідальне зберігання 138 тонн дизельного пального та 23 тонни бензину, вартістю більше 4 млн. грн., 200 літрів хімічної речовини, яка може використовуватись для незаконного виготовлення паливно-мастильних матеріалів на суму 300 тис. грн. а також обладнання для виготовлення та зберігання ПММ орієнтовною вартістю понад 2 млн. грн.

Окрім того, відібрано зразки ПММ та хімічної речовини для проведення дослідження щодо їх відповідності ДСТУ та належності. Вирішується питання щодо накладення арешту на вилученні ТМЦ.

Слідчі дії тривають.