Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

На Запоріжжі викрито міжрегіональну злочинну групу, яка спеціалізувалась на масовому виготовленні фальсифікованого алкоголю

06.10.2017 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Запорізькій області спільно із працівниками СБУ під процесуальним керівництвом прокуратури припинили діяльність міжрегіональної злочинної групи, яка спеціалізувалася на масовому виготовленні фальсифікованих лікеро-горілчаних виробів.

В рамках проведення операції «Акциз-2017» та розслідування кримінального провадження за ч.3 ст. 204 КК України встановлено, що групою осіб на підпільному заводі шляхом переробки автомобільного омивача скла виготовлявся спирт, який згодом постачали на підпільні цехи у м. Мелітополь та м. Дніпро.

У подальшому на вказаних підпільних цехах з отриманого спирту незаконно виготовляли фальсифіковані алкогольні напої (горілка, сидр, коньяк, ель), які реалізовували через мережу Інтернет.

За результатами 30 обшуків, проведених в Запорізькій, Дніпропетровській областях та м. Києві, вилучено та передано на відповідальне зберігання більше 10 тонн фальсифікованого спирту, 620 літрів фальсифікованої горілки у пластикових ємностях та 1244 скляні пляшки із фальсифікатом, 190 літрів фальсифікованого коньяку у пластикових ємностях, 50 літрів фальсифікованого сидру у кегах, обладнання для виготовлення та розливу підакцизної продукції та автомобіль.

Всього вилучено товарно-матеріальних цінностей на загальну суму більше 8 млн. грн., в т.ч. товарів підакцизної групи на загальну суму більше 4 млн. грн.

Тривають слідчі дії.

Фотоматеріали по темі

/
  • На Запоріжжі викрито міжрегіональну злочинну групу, яка спеціалізувалась на масовому виготовленні фальсифікованого алкоголю