Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

У Вінницькій області зупинено спробу незаконного переміщення з Молдови більше 2,3 тонни спирту

09.10.2017 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Вінницькій області спільно із працівниками СБУ зупинили спробу незаконного переміщення з Молдови більше 2,3 тонни спирту.

В рамках проведення операцій «Акциз-2017» та «Рубіж-2017» встановлено спробу переміщення з Молдови до м. Могилів-Подільський партії спирту.

За результатами проведених заходів на березі річки Дністер проведено огляд автомобіля «Фіат Дукато», у вантажному відсіці якого знаходились 13 ПЕТ бочок, заповнених рідиною з характерним запахом спирту. Окрім того, на березі біля річки виявлено обладнання для незаконного переміщення через Державний кордон та подальшого транспортування (поліетиленові шланги із з’єднаннями та кранами, човен тощо) вказаної рідини.

Поліетиленові шланги із з’єднаннями та кранами, човен, більше 2,3 тонни спиртовмісної рідини орієнтованою вартістю більше 655 тис. грн. та транспортний засіб вартістю 100 тис. грн. вилучено.

За даним фактом зареєстровано кримінальне провадження за ч. 1 ст. 204 КК України. Вирішується питання щодо накладення арешту на вилучені товарно-матеріальні цінності.

Тривають слідчі дії.

Фотоматеріали по темі

/
  • У Вінницькій області зупинено спробу незаконного переміщення з Молдови більше 2,3 тонни спирту