Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

В Полтавській області ліквідовано конвертаційний центр з обігом понад 70 млн. грн.

09.10.2017 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Полтавській області припинили діяльність конвертаційного центру, який протягом 2016-2017 років про конвертував більше 70 млн. грн.

В рамках розслідування кримінального провадження за ч.5 ст.27, ч.3 ст.212 КК України встановлено групу осіб, які надавали підприємствам реального сектору економіки послуги по штучному формуванню податкового кредиту з ПДВ і витрат з податку на прибуток та незаконної конвертації безготівкових коштів в готівку.

Для прикриття незаконної діяльності було створено низку суб’єктів господарювання, на розрахункові рахунки яких підприємства - вигодонабувачі перераховували безготівкові кошти за нібито постачання ТМЦ, виконання робіт (надання послуг). У подальшому ці кошти отримувалися фігурантами у банківських установах, після цього передавалися замовникам, за винятком винагороди у сумі 10-12% від проконвертованої суми.

При цьому в бухгалтерському та податковому обліку підконтрольних транзитних та фіктивних СГД відображалася зміна номенклатури товару.

Загальний обсяг проконвертованих коштів за 2016-2017 роки склав більше 70 млн. грн.

За результатами 14 обшуків, проведених в офісних приміщеннях, за місцями проживання фігурантів та в автотранспортних засобах вилучено оригінали та копії первинних фінансово-господарських документів, чорнові записи, мобільні телефони, оргтехніку, носії інформації (жорсткі диски, USB-флеш накопичувачі), стартові пакети та 18 СІМ-карт операторів мобільного зв’язку, 12 банківських карток, 5 печаток фіктивних СГД, майже 28 тис. грн. готівки в національній та іноземній валюті та автомобіль.

Тривають слідчі дії.

Фотоматеріали по темі

/
  • В Полтавській області ліквідовано конвертаційний центр з обігом понад 70 млн. грн.