Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

На Київщині викрито незаконний видобуток піску

09.10.2017 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Київській області спільно із прокуратурою в одному із сіл Вишгородського району виявили факт привласнення корисних копалин.

В рамках розслідування кримінального провадження за ч. 2 ст. 191 КК України встановлено, що в одному із сіл Вишгородського району на ділянках, які підлягають геологічному дослідженню, працює земснаряд, який здійснює викачування та завантаження піску у баржі. В подальшому вантаж за допомогою буксирів прямує вниз по течії річки Десна до пункту розвантаження у м. Вишгород.

Дозвіл на користування надрами має підприємство, яке отримало в ДКЗ України документи про розробку та видобуток корисних копалин на ділянці, на якій протягом вересня 2017 року відбувалося незаконне викачування та переміщення піску невстановленими особами.

За результатами обшуків, проведених за місцями видобутку, завантаження та розвантаження незаконно видобутих корисних копалин (піску) вилучено земснаряд, 3 баржі, 2 буксири, не самохідне суховантажне судно, розвантажувальний наземний кран, вантажний автомобіль МАN та причіп до нього, а також 1,6 тис. метрів кубічних піску.

Орієнтована вартість вилучено майна становить близько 18 млн. грн.

Тривають слідчі дії.