Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

У Києві ліквідовано організовану злочинну групу, яка контролювала підпільний завод з виробництва алкогольного фальсифікату та його продаж

11.10.2017 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Сумській області спільно із прокуратурою провели широкомасштабну операцію, за результатами якої ліквідували організовану злочинну групу, що контролювала підпільний завод з виробництва фальсифікованого алкоголю, схему його доставки та продажу по території України, у т.ч. в зоні проведення АТО.

В рамках проведення операції «Акциз-2017» та розслідування кримінального провадження за ч.2 ст.28, ч.2 ст.204 та ч.1 ст.199 КК України встановлено, що у м. Києві групою осіб організовано незаконне виробництво фальсифікованого алкоголю у промислових масштабах. Замасковані виробничі та складські приміщення знаходились на території одного із гаражних кооперативів столиці.

Підакцизну продукцію виготовляли шляхом змішування спирту з водою, використовуючи обладнання, що забезпечує масове виробництво.

Для реалізації фальсифікату в мережі Інтернет було створено 2 сайти, через які приймались замовлення.

Для транспортування незаконно виготовлених напоїв використовувалися послуги однієї із служб доставки. При цьому продукцію перевозили під виглядом побутової хімії та продавали по всій території України, у т.ч. в районі проведення антитерористичної операції.

За результатами обшуків, проведених у виробничих, складських приміщеннях та транспортних засобах, а також в одному із приміщень, яке використовувалось службою доставки, вилучено та передано на відповідальне зберігання понад 4,3 тис. літрів спирту, більше 10 тис. літрів фальсифікованого алкоголю, у т.ч. в бочках та розфасованого в тетрапаки без марок акцизного податку, автомобіль FORD Transit, обладнання для масового виробництва фальсифікату, 2,2 тис. порожніх тетрапаків, 6 тис. картонних коробок, 4 тис. з яких – із назвою горілки, яку підроблювали, мобільні телефони та товарно-транспортні накладні.

Загальна вартість вилучених ТМЦ становить більше 3,2 млн. грн., у т.ч.  підакцизної продукції (15 тонн) - 2,4 млн. грн.

Тривають слідчі дії.

Фотоматеріали по темі

/
  • У Києві ліквідовано організовану злочинну групу, яка контролювала підпільний завод з виробництва алкогольного фальсифікату та його продаж