Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Податковою міліцією Чернігівщини ліквідовано міжрегіональний конвертаційний центр. Вилучено 8,2 млн. грн., майже 2 млн. доларів США та 2,6 кг золота

12.10.2017 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області під процесуальним керівництвом прокуратури ліквідували міжрегіональний конвертаційний центр з обігом 200 млн. грн., який діяв на території Чернігівської, Київської областей та м. Києва.

В рамках розслідування кримінального провадження за ч.1 ст. 205 та ч. 3 ст. 212 КК України встановлено, що групою осіб з метою прикриття незаконної діяльності, яка полягала у формуванні податкового кредиту з ПДВ підприємствам реального сектору економіки, створено більше 20 транзитно - конвертаційних підприємств, зареєстрованих на підставних осіб.

Загальний обсяг проконвертованих коштів за період 2016-2017 років становить 200 млн. грн.

За результатами 20 обшуків, проведених за місцями проживання фігурантів, в офісних приміщеннях та транспортних засобах, які ними використовувались у незаконній діяльності, вилучено 8,2 млн. грн. готівкою в національній та іноземній валюті, 0,8 кг золота в злитках, печатки фіктивних підприємств, магнітні носії інформації, комп’ютерну техніку, фінансово-господарські документи та чорнові записи.

Окрім того за рішенням суду накладено арешт на 1,7 млн. грн., що перебували на банківських рахунках фіктивних підприємств, та зупинено видаткові операції.

В даний час проводяться обшуки в 3 банківських установах м. Києва та Чернігова. Наразі, в банківських скриньках, якими користувалися учасники конвертаційного центру виявлено 1 млн. 678 тис. 600 доларів США, 117 тис. євро та 2 кілограми 650 грам золота.

Обшуки тривають.

Фотоматеріали по темі

/
  • Податковою міліцією Чернігівщини ліквідовано міжрегіональний конвертаційний центр. Вилучено 8,2 млн. грн., майже 2 млн. доларів США та 2,6 кг золота