Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

На Черкащині ліквідовано підпільний цех з виробництва фальсифікованого алкоголю

07.11.2017 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Черкаській області викрили групу осіб, які організували виготовлення та продаж фальсифікованого алкоголю, та ліквідували підпільний цех.

В рамках проведення операції "Акциз-2017" та розслідування кримінального провадження за ст. 204 КК України встановлено, що в складському приміщенні на території колишніх військових складів в м Умань організовано нелегальне виробництво фальсифікованої горілки і коньяку.

Виробництво здійснювалося шляхом змішування харчового спирту з водою невідомого походження, а також з додаванням різного роду хімічних інгредієнтів і барвників для поліпшення смакових якостей і зовнішнього вигляду виготовленого таким чином фальсифікату. У подальшому його розливали в п'ятилітрові ємності і доставляли в торгові точки на території Уманського, Маньківського та Жашківського районів, а також реалізовували через мережу Інтернет, розміщуючи безкоштовні оголошення.

За результатами шести обшуків вилучено 2,2 тис. літрів спирту, близько тисячі літрів фальсифікованої горілки, два автомобілі, якими перевозили фальсифікат, а також обладнання, яке використовувалося в процесі виробництва алкоголю.

Загальна вартість вилученого становить 1,1 млн. грн. 

Фотоматеріали по темі

/
  • На Черкащині ліквідовано підпільний цех з виробництва фальсифікованого алкоголю