Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Податковою міліцією м. Києва ліквідовано міжрегіональний конвертаційний центр з обігом 120 млн. грн.

10.11.2017 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у м. Києві ліквідували міжрегіональний конвертаційний центр, який протягом 2016-2017 рр. про конвертував близько 120 млн. грн.

В рамках розслідування кримінального провадження за ч.5 ст.27, ч.3 ст.212 КК України встановлено групу осіб, які надавали підприємствам реального сектору економіки послуги з безпідставного формування податкового кредиту з ПДВ, завищення валових витрат та переведення безготівкових коштів у готівку.

З метою прикриття незаконної діяльності фігуранти створили (зареєстрували) на території Київської, Житомирської областей та м. Києва 7 суб’єктів господарювання, на рахунки яких підприємства реального сектору економіки перераховували безготівкові кошти за нібито поставлені товари (послуги, роботи). В подальшому кошти знімались готівкою та повертались замовникам за винятком 12,5%, які слугували винагородою за конвертацію.

Загальний обіг конвертцентру протягом 2016-2017 рр. склав близько 120 млн. грн.

За результатами 21 обшуку, проведеного в м. Києві, м. Черкаси та у Київській області в офісах конверт центру та у приміщеннях, які ним використовувались, а також за місцем проживання фігурантів та в 6 автомобілях вилучено та передано на відповідальне зберігання 155 650 грн., 16 989 доларів США (611 294 гривень в еквіваленті), печатки, штампи та факсиміле фіктивних підприємств, чекові книжки, флеш-накопичувачі, мобільні телефони, комп’ютерну техніку, жорсткі диски, статутні, бухгалтерські документи та чорнові записи, що підтверджують злочинну діяльність.

Тривають слідчі дії.

Фотоматеріали по темі

/
  • Податковою міліцією м. Києва ліквідовано міжрегіональний конвертаційний центр з обігом 120 млн. грн.