Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

На Вінничині ліквідовано конвертаційний центр з обігом 130 млн. грн.

13.11.2017 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Вінницькій області під процесуальним керівництвом прокуратури ліквідували конвертаційний центр з обігом 130 млн. грн.

В рамках розслідування кримінального провадження за ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 205, ч. 2 ст. 205, ч. 3 ст. 191, ч. 3 ст. 212 КК України встановлено групу осіб, які надавали підприємствам реального сектору економіки Вінницької, Чернівецької, Житомирської, Черкаської та Київської областей, м. Києва послуги з безпідставного формування податкового кредиту з ПДВ, завищення валових витрат та переведення безготівкових коштів у готівку.

З метою прикриття незаконної діяльності фігуранти створили (зареєстрували) 28 суб’єктів господарювання, на рахунки яких підприємства реального сектору економіки перераховували безготівкові кошти за нібито поставлені товари (послуги, роботи). В подальшому кошти знімались готівкою та повертались замовникам за винагороду в розмірі 6-11%.

Разом з тим встановлено, що послугами «конверту» скористались посадові особи однієї із сільських рад Вінницького району, перерахувавши на розрахунковий рахунок одного із СПД грошові кошти у сумі 350 тис. грн. за нібито проведені роботи з ремонту покрівлі, які в подальшому було знято готівкою у повному обсязі.

Загальний обіг конвертцентру склав близько 130 млн. грн.

За результатами 12 обшуків, проведених за місцями проживання фігурантів, в офісних приміщеннях та транспортних засобах вилучено документи бухгалтерського та податкового обліку, засоби зв’язку, оргтехніку, чорнові записи та печатки, які використовувались для здійснення незаконної діяльності.

Тривають слідчі дії.