Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

В Одеській області на підпільних складах вилучено більше 29 тонн спирту вартістю 7,3 млн. грн.

06.12.2017 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у м. Києві спільно із співробітниками СБУ під процесуальним керівництвом столичної прокуратури вилучили з незаконного обігу крупну партію спирту.

В рамках розслідування кримінальної провадження за ч.3 ст. 204 КК України на території Одеської області викрито підпільні склади, які використовувалися для зберігання і збуту нелегальної алкогольної продукції.

За результатами проведених заходів в приміщеннях складів і транспортних засобах, що використовувалися для перевезення «продукції» вилучено близько 29 тонн спирту, орієнтовною вартістю 7,3 млн. грн., який планувалося реалізувати на території Києва, Київської області та інших регіонів України, а також 6 транспортних засобів.

В даний час призначена експертиза для встановлення наявності реальної загрози для життя і здоров'я людей, які могли вживати зазначену продукцію.

Фотоматеріали по темі

/
  • В Одеській області на підпільних складах вилучено більше 29 тонн спирту вартістю 7,3 млн. грн.