Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

На полтавському підприємстві, що вело протиправну діяльність, виявлено незаконно виготовлених ПММ на суму понад 6,3 млн. грн.

07.12.2017 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Полтавській області викрили підприємство, яке сприяло ухиленню від сплати податків, під час обшуків якого було виявлено 234,6 тис. літрів паливно-мастильних матеріалів вартістю більше 6,3 млн. грн.

В рамках розслідування кримінальної провадження за ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 212 КК України встановлено службових осіб однієї із компаній Полтавської області, які протягом 2016-2017 років на виробничих потужностях підприємства шляхом регулювання тиску здійснювали випаровування різних фракцій сировини з метою отримання паливно-мастильних матеріалів, які підпадають в підакцизну групу товарів. У подальшому отриману продукцію реалізували через мережі АЗС та сільськогосподарським підприємствам в тому числі за готівкові кошти.

При цьому для прикриття незаконної діяльності фігуранти відображали в бухгалтерському та податковому обліку реалізацію суміші ациклічних, парафінових вуглеводнів та абсорбенту, але фактично реалізовували паливно-мастильні матеріали.

Такі дії призвели до ухилення податків в особливо великих розмірах.

За результатами 5 обшуків, проведених в офісних приміщеннях, на виробництві та в індивідуальному сейфі, який підприємство орендує в одному із полтавських банків, вилучено 2 959 євро та 184 693 доларів США готівкою, ювелірні вироби та цінності, реєстраційні документи, документи фінансово-господарської діяльності та звітності, комп’ютерну оргтехніку. Окрім того, відібрано зразки з 234,6 тис. літрів ПММ вартістю більше 6,3 млн. грн., які направлено на експертизу.

Тривають слідчі дії.

Фотоматеріали по темі

/
  • На полтавському підприємстві, що вело протиправну діяльність, виявлено незаконно виготовлених ПММ на суму понад 6,3 млн. грн.