Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

У Донецькій області на підпільному складі податківцями вилучено пального майже на 500 тисяч гривень

28.12.2017 -

У рамках операції «Акциз-2017» співробітники спецпідрозділу податкової міліції «Фантом» припинили незаконну діяльність з продажу пально-мастильних матеріалів сумнівного походження.

Встановлено, що на території промислової зони м. Бахмут в орендованих складських приміщеннях місцевий житель здійснював незаконне зберігання та збут пально-мастильних матеріалів без необхідних дозвільних документів.

Розташування в замаскованому місці на виробничій території підприємства, обмежене коло клієнтів дозволили проіснувати підпільному бізнесу майже півроку. Пальне невідомого походження реалізовувалося за цінами нижче ринкових тільки перевіреним покупцям.

За результатами проведених заходів в складському приміщенні виявлено та вилучено понад 14 тонн бензину А-92, 2 тонни дизельного пального і технологічне обладнання, яке забезпечувало його реалізацію. Загальна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей становить майже 500 тис. грн.

Складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст.164 КУпАП. Організатору такого незаконного бізнесу загрожує штраф у розмірі від 17 до 34 тис. грн. з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення адміністративного правопорушення.

Зібрані матеріали направлені до суду для прийняття законного рішення.