Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

У результаті спільної операції податкової міліції ДФС та британських податківців вилучено партію тютюнових виробів на 15 млн. гривень

28.12.2017 -

Податковою міліцією ДФС спільно з Державною службою Великобританії з митних та податкових зборів (UK HMRC) ліквідовано схему незаконного переміщення тютюнових виробів з країн Близького Сходу транзитом через території України та країн Європи до Великобританії, а також їх незаконного збуту на території нашої держави.

У рамках співпраці від британських правоохоронних органів було отримано інформацію про те, що до одного з портів Одеської області мав надійти контейнер з партією нелегальних цигарок з ознаками підробок. У подальшому товар планували доставити через території України та країн Європи на адресу британської фірми, яка припинила свою діяльність ще у середині року.

У ході здійснених заходів, після прибуття вищевказаного контейнеру в Україну, на підставі ухвали одного із судів м.Києва, співробітниками податкової міліції, під процесуальним керівництвом Генеральної прокуратури України, було проведено його обшук на території порту. Виявлено та вилучено 1795 коробів (897 500 пачок) цигарок без марок акцизного податку, з написами на пачках For Duty Free Sale Only. Їх орієнтовна вартість 15 млн гривень. 

За інформацією британських партнерів, у випадку надходження вказаної партії цигарок на «чорний» ринок Великобританії, фактичне ненадходження акцизного податку становило б 4,8 млн. фунтів стерлінгів або у перерахунку майже 170 млн. гривень. Відповідно до ухвали одного із районних судів м.Києва на вилучені цигарки сьогодні накладено арешт.

Наразі триває подальше досудове розслідування кримінального провадження за ч.3 ст.212 КК України.