Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Податковою міліцією упереджено незаконне відшкодування з бюджету більше 89,4 млн. грн. ПДВ

23.01.2018 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у м. Києві виявили низку фіктивних підприємств, з якими компанії оформляли безтоварні операції з метою незаконного формування податкового кредиту з ПДВ.

В рамках розслідування кримінального провадження, внесеного до ЄРДР за ч. 1 ст. 191 КК України, встановлено, що службові особи київської компанії, яка займається оптовою торгівлею зерном, насінням та кормами для тварин, у 2015 році проводили безтоварні операції з низкою фіктивних підприємств, зареєстрованих у Хмельницькій, Волинській та Миколаївській областях. Вказані операції були в повному обсязі відображені у податковій декларації з ПДВ за березень 2015 року, відповідно до якої компанією – фігурантом було заявлено до бюджетного відшкодування на рахунок платника у банку більше 89,4 млн. грн.

При цьому співробітниками ГУ ДФС у Хмельницькій, Волинській та Миколаївській областях стосовно контрагентів вказаної компанії було відкрито кримінальні провадження за низкою статей, у т.ч. за ч. 1 ст. 212 та ч. 1 ст. 205 КК України, в рамках яких встановлено, що дані компанії були зареєстровані за грошову винагороду без наміру здійснення господарської діяльності. А одного із директорів фіктивних компаній визнано судом винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 205 КК України.

Тривають слідчі дії.