Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Підприємець, який організував схему незаконного переміщення товарів у РФ, повернув державі мільйон гривень несплачених податків

07.02.2018 -

Працівники податкової міліції в Харківській області спільно з прикордонниками викрили підпільний швейний цех і ліквідували канал переміщення товарів в Росію.

У рамках проведення операції "Рубіж-2017" і розслідування кримінального провадження за ч.3 ст.212 КК України, встановлено групу осіб, частина з яких були оформлені як СГД. Використовуючи так звану схему "піджаків", вони організували переміщення до Росії товарів (переважно одягу) з порушенням митних правил та ухиленням від сплати обов'язкових платежів. При цьому одяг, який продавали покупцям з РФ і України через заборонені в Україні соціальні мережі та реалізовували через мережу магазинів міста Харкова, виготовляли на підпільній швейній фабриці, розташованій в приватному будинку на території обласного центру.

Гроші, отримані від реалізації товарів в РФ, знімалися на території Росії готівкою з рахунків, відкритих в банках, і перевозилися в Україну без декларування з приховуванням від прикордонно-митного контролю. В Україні товар продавали за готівковий розрахунок, а також з використанням послуг транспортних компаній і схем грошових переказів на карткові рахунки, декларуючи отримані доходи.

Завдяки заходам, вжитим співробітниками податкової міліції в рамках розслідування вказаного кримінального провадження, організатором схеми відшкодовано завдані державі збитки в сумі понад мільйон гривень.

Досудове розслідування відносно членів злочинної групи триває.