Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

У Черкаській області податкова міліція припинила незаконне вирощування і переробку тютюну

07.02.2018 -

У Черкаській області співробітники податкової міліції припинили діяльність мешканки області з незаконного вирощування та переробки тютюну і його подальшого продажу.

Протиправну діяльність мешканки м. Сміла, яка на власній земельній ділянці вирощувала різні види тютюну, було викрито у ході проведення операції «Акциз-2018» і розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 204 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів).

Вирощений тютюн перероблявся в одному з орендованих складських приміщень. Реалізовувалася тютюнова сировина і махорка шляхом розміщення безкоштовних оголошень в мережі Інтернет.

Весь процес виробництва здійснювався без наявності відповідних дозвільних документів та без державної реєстрації як фізичної особи - підприємця.

За результатами проведених працівниками податкової міліції обшуків масове виробництво тютюнової сировини ліквідовано. Вилучено та передано на відповідальне зберігання 283 кілограми тютюнової сировини та тютюнових виробів (махорки) загальною вартістю понад 1 мільйон гривень.

Проводяться подальші слідчі дії.

Фотоматеріали по темі

/
  • У Черкаській області податкова міліція припинила незаконне вирощування і переробку тютюну