Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Податківці домоглися відшкодування в бюджет 3 мільйонів гривень податків від підприємства, яке торгує тютюновими виробами

09.02.2018 -

Співробітники слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС в  м. Києві забезпечили відшкодування до бюджету збитків в сумі 3 млн. грн., завданих державі одним зі столичних підприємств.

Так, до суду було направлено кримінальне провадження щодо керівника столичного підприємства – постачальника тютюнових виробів, який реалізовуючи сигарети за готівку без відображення в бухгалтерському обліку і оформляючи безтоварні операції з «фіктивними» суб'єктами господарювання, ухилився від сплати податків на суму 3 млн. гривень.

У результаті вжитих заходів забезпечено відшкодування завданих державі збитків в повному обсязі. Враховуючи це, судом вирішується питання про звільнення підприємця від кримінальної відповідальності на підставі ч.4 ст.212 КК України.