Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

У Києві викрито «підприємця», який незаконно будував та продавав квартири, а також обробляв та реалізовував бурштин

12.03.2018 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у м. Києві викрили місцевого жителя, який вів незаконну діяльності у сфері будівництва та займався обробкою і реалізацією незаконно видобутого бурштину, внаслідок чого ухилився від сплати податків в особливо великих розмірах.

В рамках розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 212 КК України встановлено 56-річного киянина, який вів господарську діяльність без державної реєстрації фізичної особи – підприємця, чим ухилився від сплати майже 5 млн. грн. податків та інших обов’язкових платежів, що є особливо великим розміром.

Так, у 2016 році внаслідок реалізації фізичним особам майнових та інших права на квартири, що будуються у Київській області, на загальну суму більше 13 млн. грн., фігурант занизив ПДФО та військовий збір, не сплатив ЄСВ та ПДВ, в результаті чого наніс державі майже 5 млн. грн. збитків, що є особливо великим розміром.

Окрім того, встановлено, що вказана особа займалася обробкою та реалізацією незаконно видобутого бурштину.

За результатами проведених заходів вилучено первинну/бухгалтерську документацію, яка свідчить про протиправну діяльність фігуранта під час будівництва об’єктів житлової нерухомості та продажу майнових та інших прав на квартири в Київській області, 11 тис. 900 доларів США (еквівалент 315 тис. 112 грн.) та 25 тис. грн. готівкою, печатки 2 будівельних підприємств, чорнові записи, комп’ютерну техніку, електронні носії інформації, а також 12 кг. бурштинових кульок, 2 кг. необробленого бурштину та 34 банки, заповнені бурштиновою стружкою.

Тривають слідчі дії.

Фотоматеріали по темі

/
  • У Києві викрито «підприємця», який незаконно будував та продавав квартири, а також обробляв та реалізовував бурштин