Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

На Одещині відбувається знищення крупної партії цигарок, вилучених в рамках спільної операції ДФС та британських податківців

12.03.2018 -

На одному із спеціалізованих підприємств Одеської області наразі відбувається знищення 897,5 тис. пачок цигарок, вилучених в рамках спільної операції податкової міліції ДФС та Державної служби Великобританії з митних та податкових зборів.

Як повідомлялося раніше, у грудні минулого року було ліквідовано схему незаконного переміщення тютюнових виробів з країн Близького Сходу транзитом через територію України та країн Європи до Великобританії, а також їх незаконного збуту на території України.

За результатами проведених заходів у одному із портів м. Одеса було вилучено та накладено арешт на 1795 коробів (897,5 тис. пачок) цигарок без марок акцизного податку з написами на пачках For Duty Free Sale Only, орієнтовною вартістю 15 млн. гривень.

За результатами проведеної товарознавчої експертизи зразків вилучених цигарок вказані тютюнові вироби визнано такими, що не відповідають вимогам Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» та непридатні до реалізації на внутрішньому ринку України.

На підставі ухвали Шевченківського районного суду м. Києва про дозвіл на знищення тютюнових виробів в даний час на одному із спеціалізованих підприємств Одещини проводиться знищення вилученої раніше продукції.