Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

У Києві судитимуть директора підприємства, який привласнив майже 400 тис. бюджетних коштів

11.04.2018 -

Співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у м. Києві під процесуальним керівництвом Київської місцевої прокуратури №10 викрито директора одного з товариств з обмеженою відповідальністю, який у 2012 році уклав із Київським міським центром зайнятості договори про працевлаштування безробітних. За умовами укладеного договору, за створення нових робочих місць передбачалась виплата дотацій за рахунок Фонду на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття.

У подальшому, на підставі цього договору на підприємство було нібито влаштовано декілька осіб, які мали отримувати заробітну плату за рахунок дотацій з Фонду.

Однак жодна з прийнятих на роботу на зазначених умовах осіб там фактично не працювала, а кошти, які перераховувались з Фонду на підприємство, привласнював директор. Подібним чином майже за рік він присвоїв близько 400 тисяч гривень.

Наразі йому повідомлено про підозру у службовому підробленні та заволодінні бюджетними коштами в особливо великих розмірах, а обвинувальний акт скеровано до прокуратури для подальшого направлення до суду.