Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Директор хімічного заводу на Прикарпатті відшкодував бюджету 858 тис. грн. завданих збитків

12.04.2018 -

Співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Івано-Франківській області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури забезпечено відшкодування бюджету 858 тис. грн. завданих збитків.

В рамках проведення операції «Рубіж – 2018» та розслідування кримінального провадження за ч.1 ст.212 КК України було встановлено директора одного із хімічних заводів області, який ухилився від сплати митних та податкових платежів в значних розмірах.

Упродовж 2015-2017 років фігурант імпортував давальницьку сировину «метилтрихлорсилан» для подальшої її переробки на території України в «діоксид кремнію», що використовується у виробництві лікарських засобів. Діючи умисно, він не декларував в режимі імпорту тару – металеві бочки об’ємом 200 л, які в подальшому реалізував суб’єктам господарської діяльності Івано-Франківської області, чим наніс бюджету значні збитки.

Завдяки діям співробітників податкової міліції фігурантом було повністю відшкодовано завдані збитки та сплачено нараховані штрафи на загальну суму майже 858 тис. грн.

У зв’язку з цим вказане кримінальне провадження направлено до суду з клопотанням про звільнення підозрюваного від кримінальної відповідальності на підставі ч.4 ст.212 КК України.