Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

На Запоріжжі зупинено незаконну торгівлю підакцизними товарами. Вилучено продукції на суму майже 1,3 млн. грн.

12.04.2018 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Запорізькій області зупинили незаконну Інтернет – торгівлю підакцизними товарами, частина з яких надійшла до України поза митним контролем.

В рамках проведення операцій «Акциз – 2018», «Рубіж – 2018» та розслідування кримінального провадження за ч.3 ст.204 КК України було встановлено двох місцевих жителів, які здійснювали реалізацію цигарок, тютюну для кальянів та алкогольних напоїв за готівку, у т.ч. через мережу Інтернет, без державної реєстрації в якості суб’єктів підприємницької діяльності та одержання ліцензій на право роздрібної торгівлі підакцизними товарами. Фігуранти продавали імпортні товари без марок акцизного податку України встановленого зразка. Частина цих товарів надійшла на територію України поза митним контролем.

За результатами проведених заходів виявлено місця зберігання та реалізації підакцизної продукції та вилучено більше 28 тис. пачок сигарет в асортименті, 247 пачок тютюну для кальянів в асортименті та 267 літрів елітних алкогольних напоїв в асортименті. Загальна вартість вилученого складає майже 1,3 млн. грн.

Розслідування кримінального провадження продовжується.