Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

У Київській області накладено арешт на пальне нафтогазової компанії, яка ухилилася від сплати 8 млн. грн. податків

05.05.2018 -

Співробітники податкової міліції Офісу великих платників податків ДФС викрили одну з нафтогазових компаній Київщини, яка ухилилася від сплати податків в особливо великих розмірах.

В рамках проведення операції «Акциз-2018» та розслідування кримінального провадження за ч.3 ст.212 КК України було встановлено, що на території однієї з нафтобаз Київської області, яку використовує компанія – фігурант, здійснюється реалізація пального за готівкові кошти без відображення у бухгалтерському обліку та податковій звітності. Внаслідок таких дій посадові особи компанії умисно ухилилися від сплати 8 млн. грн. податку на прибуток підприємств.

На підставі ухвал суду було проведено обшук на території вказаної нафтобази, а також в офісному приміщенні та за місцями проживання керівника та працівників підприємства. За результатами обшуку вилучено та передано на відповідальне зберігання більше 4,2 тис. тонн дизельного пального, понад 2 тис. тонн бензину марки А-92 та 45,8 тонн бензину марки А-95. Загальна вартість вилученого становить 174 млн. грн.

На вилучені ТМЦ накладено арешт.

Тривають слідчі дії.

Фотоматеріали по темі

/
  • У Київській області накладено арешт на пальне нафтогазової компанії, яка ухилилася від сплати 8 млн. грн. податків