Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

На Одещині вилучено незаконно вироблених тютюнових виробів майже на 14,3 млн. грн.

07.05.2018 -

Міжвідомчою групою, до складу якої увійшли представники ГУ ДФС у Одеській області, Держприкордонслужби України та УСБУ в Одеській області, під час операцій «Акциз-2018» та «Рубіж-2018» виявлено та припинено незаконну діяльність підпільного цеху з масового виготовлення фальсифікованих тютюнових виробів іноземного походження.

Правоохоронці, під процесуальним керівництвом прокуратури, діяли в рамках розслідування кримінального провадження за ст. 227 КК України (випуск на ринок України небезпечної продукції).

Під час санкціонованих судом обшуків в селищах Березовського, Лиманського і Овідіопольського районів вилучено дві лінії з виготовлення сигарет, лінію по обробці тютюну і вже готову продукцію. Це майже 500 ящиків сигарет молдавських брендів «Astra» та «Military», 5,8 тонни тютюну, а також понад 700 тисяч підроблених акцизних марок Молдови та пакувальні матеріали. За попередніми оцінками, вилучено майна майже на 14,3 млн. гривень.

Продавали тютюн і тютюнові вироби в тому числі і через Інтернет.

У разі реалізації вказаної підакцизної продукції на митній території України, збитки від ненадходження в бюджет акцизного податку склали б понад 7 млн. гривень.

Наразі вирішується питання про накладення арешту на вилучені ТМЦ.

Фотоматеріали по темі

/
  • На Одещині вилучено незаконно вироблених тютюнових виробів майже на 14,3 млн. грн.