Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

На Київщині ліквідовано підпільне виробництво алкоголю

17.05.2018 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у м. Києві спільно із працівниками прокуратури припинили діяльність підпільного виробництва лікеро-горілчаних виробів на Київщині.

В рамках проведення операції «Акциз – 2018» та оперативного супроводження кримінального провадження, внесеного до ЄРДР Броварською місцевою прокуратурою за ч.3 ст. 204 КК України, на підставі ухвали суду було проведено обшук у приватному будинку одного із сіл Бориспільського району.

Під час обшуку виявлено та припинено діяльність підпільного виробництва із незаконного виготовлення лікеро – горілчаних виробів, що здійснювалось шляхом змішування концентрату харчових добавок зі спиртом через спеціальне обладнання, внаслідок чого отримувалася спиртовмісна суміш сумнівної якості, з якої у подальшому виготовлялися фальсифіковані алкогольні вироби.

За результатами проведених заходів вилучено та передано на відповідальне зберігання 1317 л. спирту, 604,5 л. алкогольного фальсифікату та обладнання для його виробництва загальною орієнтовною вартістю більше півмільйона гривень.

Продовжується слідство.

Фотоматеріали по темі

/
  • На Київщині ліквідовано підпільне виробництво алкоголю