Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

На Сумщині ліквідовано центр мінімізації митних платежів з оборотом 30 млн. грн.

17.05.2018 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Сумській області ліквідували центр мінімізації митних платежів з оборотом близько 30 млн. грн.

В ході операції "Рубіж-2018" і розслідування кримінального провадження, відкритого за низкою статей Кримінального кодексу, було встановлено групу осіб, які, використовуючи підконтрольні підприємства, організували незаконну діяльність по ввезенню на територію України різних товарів за заниженими цінами.

За версією слідства, організатор незаконної діяльності, досягнувши домовленості з підприємствами - вигодонабувачами щодо ввезення товарів з-за кордону, надавав вказівки бухгалтеру на виготовлення імпортних контрактів, інвойсів та інших документів від імені підприємств-нерезидентів, і внесення в них неправдивих відомостей про фактичну вартість імпортованих товарно-матеріальних цінностей.

Виготовлені таким чином документи передавалися особам, що виконували функції митних брокерів, які використовували їх для митного оформлення товарів за заниженою вартістю.

Надалі товари реалізовувалися за готівкові кошти без відображення в податковому та бухгалтерському обліку, що призвело до ненадходження податків до бюджету в особливо великих розмірах.

Під час санкціонованого судом обшуку було виявлено та вилучено документацію щодо фактичного придбання ТМЦ, митні декларації, контракти і інвойси нерезидентів, 22 печатки підконтрольних підприємств, 30 банківських карт.