Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

На Київщині ліквідовано конвертцентр, який проконвертував понад 320 млн. грн.

17.05.2018 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС в Київській області у рамках кримінального провадження, що розслідується Департаментом з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури України, припинили роботу конвертаційного центру, який упродовж 2016 – 2018 рр. надавав підприємствам фармацевтичної галузі м. Києва, Київської та інших областей послуги з мінімізації податку на прибуток, формування незаконного податкового кредиту та незаконного переведення безготівкових коштів у готівку.

В рамках розслідування кримінального провадження за ч.3 ст.212 КК України було встановлено групу осіб, які за допомогою понад 50-ти підконтрольних юридичних та фізичних осіб-підприємців здійснювали переведення безготівкових коштів у готівку.

Загальний встановлений обсяг проконвертованих грошових коштів склав понад 320 млн. грн.

За результатами 9 обшуків, проведених в офісних та складських приміщеннях, а також за місцями проживання фігурантів вилучено велику суму грошових коштів, печатки, штампи та факсиміле, банківські картки підконтрольних СГД, первинні фінансово-господарські документи, чекові книжки, чорнові записи, незаповнені бланки з відбитками печаток транзитно – конвертаційних СГД, електронні ключі, комп’ютерну техніку та електронні носії інформації, тощо.

Досудове розслідування триває.