Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Ліквідовано конвертаційний центр, організований однією із черкаських родин

11.06.2018 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Черкаській області та ГУ ДФС у м. Києві ліквідували конвертаційний центр з обігом більше 80 млн. грн.

В ході досудового розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 2 ст. 205, ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 212, ч. 3 ст. 212 КК України, припинено діяльність конвертаційного центру, який надавав послуги підприємствам реального сектору економіки Черкаської області та м. Києва з формування незаконного податкового кредиту та переведення безготівкових коштів у готівку.

«Конверт» був організований групою з трьох осіб, які є членами однієї родини. Фігуранти створили (придбали) низку фіктивних та транзитних суб’єктів господарювання, реквізити яких використовували у злочинній схемі, що полягала у наступному: реально діючі підприємства перераховували на рахунки підконтрольних фігурантам компаній безготівкові кошти нібито за придбані товари, які насправді не поставлялися, за рахунок чого формувався фіктивний податковий кредит з ПДВ

У подальшому кошти з рахунків транзитно-конвертаційних підприємств знімалися готівкою та передавалися замовникам за винятком 12-13%, що слугували винагородою за конвертацію.

Орієнтовний обіг конвертаційного центрупротягом 2018 року склав більше 80 млн. грн.

Під час 7 санкціонованих обшуків, проведених в офісних приміщеннях, за місцями проживання та в автомобілях фігурантів вилучено готівкові валютні кошти в еквіваленті 104,6 тис. грн., 25 печаток фіктивних підприємств, чорнову документацію, комп'ютерну техніку, мобільні телефони та фінансово-бухгалтерські документи, що свідчать про незаконну діяльність.

Досудове розслідування триває.