Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

На Кіровоградщині оголошено підозру організаторам конвертцентру з мільярдним оборотом

11.06.2018 -

Слідчими ГУ ДФС у Кіровоградській області під процесуальним керівництвом прокуратури області у рамках розслідування кримінального провадження оголошено про підозру у вчиненні низки злочинів членам організованої групи, які протягом 2016-2018 рр. проконвертували через підконтрольні компанії більше 1 млрд. грн.

До складу вказаної групи входило сім осіб, які забезпечували діяльність конвертаційного центру, що надавав підприємствам Кіровоградської, Донецької, Київської, Львівської, Полтавської областей та м. Києва послуги щодо мінімізації податків і переведення безготівкових коштів у готівку.

Схема діяла наступним чином: реально діючі підприємства перераховували безготівкові кошти на рахунки підконтрольних організаторам 11 компаній нібито за придбані товари і послуги. У подальшому кошти знімалися готівкою і за вирахуванням певного відсотка від проконвертованої суми, передавалися замовникам незаконної послуги.

Обіг коштів конвертцентру перевищив 1 млрд. грн. Його діяльність була припинена працівниками податкової міліції в квітні поточного року.

В ході досудового розслідування організатору та учасникам «конверту» повідомлено про підозру; керівнику одного із підприємств – вигодонабувачів також повідомлено про підозру в ухиленні від сплати податків, а компанії, яку він очолював, донараховано близько 8 млн. грн. податків.

Досудове розслідування триває.